transferyeni

TURİZM SEYAHAT HİZMETLERİ

Tüm ulaşımlarınızı sizin adınıza biz organize ediyoruz. Sarımsaklı Tur sizlerin ve misafirlerinizin tüm transferlerinin zamanında, güvenli ve en iyi şekilde yapılmasını sağlayan çözüm ortağınızdır.
Son model araçlarımız, deneyimli personelimiz, standart olarak koltuk arkası bireysel eğlence sistemleri ve sınırsız ikram servisi seçeneklerimiz ile her transferinizde sizlerin hizmetinizdeyiz.

KURUMSAL ETKİNLİKLERE YÖNELİK TRANSFERLER

Şirketinizin bayi toplantıları, kongre ve fuar etkinlik ulaşımları, özel organizasyon transferleri vb. tüm taleplerine anında araç tahsis etmektedir. Ayrıca, siyasi partiler, yerel yönetim ve belediyeler, dernek ve vakıflar, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm transfer organizasyonları uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

OKUL ORGANİZASYONLARI

Okul gezisi programlarınız, eğitim programlarınız vb. organizasyonlarınıza yönelik tüm transferleriniz en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üniversitelerin festival, konser, yarışma, seminer, kongre vb. tüm faaliyetlerinde yurtiçi ve yurtdışı transfer hizmetlerimiz tüm yıl boyunca organize edilmektedir.

SPOR ETKİNLİKLERİ

Profesyonel ve amatör spor kulüpleri ve taraftar gruplarının tüm transferleri, kısa ve uzun süreli spor aktivite ve turnuvaları, maç ve kamplara ilişkin seyahat ve aktarmalar ile istendiği takdirde konaklama seçenekleri Sarımsaklı Tur tarafından sağlanmaktadır

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TUR PLANLAMALARI

Tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarınızın transferlerini gerçekleştirebileceği gibi istediğiniz güzergahlar da sizin adınıza tur programlarınızı da planlamaktadır.
Minibüs, midibüs, otobüs veya VIP araç seçenekleriyle tercihinizi siz belirleyin…
arac2 VIP
Vip Minibüs 6 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.
arac3MİNİBUS
Minibüs grupları 8-19 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.
arac4MİDİBÜS
Midibüs grupları 27-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.
arac5OTOBÜS
Otobüs grupları 45-54 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.