Biz Kimiz?

2009 yılında kurulan Sarımsaklı Turizm Seyahat  Acentamız 6553 belge numarasıyla Türsaba bağlı A grubu bir acenta  olarak  turizm alanında faaliyet göstermektedir. Firmamızın 2016 yılında İZMİR DİKİLİ ilçesindeki şubesinin faaliyete geçmesiyle ilçede bir ilk olmanın haklı grurunu yaşamaktayız.

Kısa zamanda turizm sektörünün önde gelen kurumsal acentalarından olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek,  siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Sarımsaklı Turizm, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli gelişen, büyüyen ve kendisini yenileyen bir firma olarak bölgede müstesna bir yer edinmiştir.

Genç ve dinamik kadrosuyla tecrübeli personellerini harmanlamış, Yurtiçi ve Yurtdışı Turları, kültür turları, okul gezileri, kongre ve fuar organizasyonları, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, havalimanı transferleri, araç kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Seyahatlerinizde  en güzel anıları yaşamak için, önce Sarımsaklı Turizm’e danışmanızı tavsiye eder, donanımlı, tecrübeli ve  güleryüzlü personellerimizle sizlere hizmet vermekten dolayı memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Misyonumuz

Sarımsaklı Turizm  olarak para kazanmaktan daha çok siz değerli misafirlerimizin güven ve takdirini kazanmanın daha değerli olduğu bilincindeyiz. Bu sebeple etik değerlerden ödün vermeden, seyahat acentalığı konusundaki başarının sürekliliğini  turizm sektöründe yenilikçi ve güvene dayalı hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Memnuniyet ve güveni, büyümede etken olarak görmekteyiz. Mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutarak ,günümüz ve geleceğin değişen koşullarını takip etmekteyiz.  Bütün hizmet kalitesiyle ulusal ve uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmayı amaçlamaktayız.

Neden Biz ?

Sarımsaklı Turizm dünyadaki plajlar arasında en güzel 3. Plajlara sahip olan Sarımsaklı ilçesinden adını almıştır. Sarımsaklı sahilleri ve denizinin keşfedildiği 1960’lı yılların başından bu yana bu bölgede yapılan turizm ve taşımacılıkta emeği geçen bir misyonun devamı olarak 2009 yılının başlarında kurulan şirketimiz, teknolojiyi ulaşımla birleştirmeyi amaçlamaktadır.  Bu yüzden eşsiz güzellikleriyle unutulmaz anılarınızda kalacak yerlerin tadını gelin birlikte çıkartalım.

” HAYAT SİZİN GELİN DÜNYAYI BİRLİKTE KEŞFEDELİM”